Beypınarı köy okulu örnek oldu 

Beypınarı köy okulu örnek oldu

Beypınarı Köyü ilk ve ortaokulu, Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığının yürüttüğü proje kapsamında, temizlik ve hijyen kurallarına uygunluğu nedeni ile ‘Beyaz Bayrak’ almayı hak etti.

Beypınarı köy okulu örnek oldu
Beypınarı köy okulu örnek oldu Sivas Memleket
Bu içerik 47646 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Milli Eğitim Bakanlığı ve Sağlık Bakanlığı tarafından başlatılan ve il müdürlükleri tarafından okulların denetlemesi yapılarak yürütülen ‘Beyaz Bayrak’ projesi ile öğrencilere temiz ortam ve temizlik alışkanlığı aşılanıyor. Bu kapsamda denetleme yapılan okullar arasında Beypınar Köyü İlk ve ortaokulu ‘Beyaz Bayrak’ almayı hak eden okullar arasında yer aldı. Sivas Valisi Salih Ayhan, ‘Beslenme Dostu Okul ve Beyaz Bayrak Sertifika Dağıtım Töreni’ne katılarak, Sivas’ta görev yapan okulların müdürleri ile bir araya geldi. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi’nde düzenlenen program İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’nın ‘2023 Eğitim Vizyonu’ ile ilgili sunumuyla başladı. Daha sonra söz alan Vali Salih Ayhan, Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin saha yansımalarının hızlı bir şekilde başladığını belirterek, “Bu noktada yol haritasını en iyi ve net şekilde belirleyen bakanlık Milli Eğitim Bakanlığı oldu. Çok yoğun bir çalışma takvimi hazırlandı” dedi. Eğitimcilerin kendisi için değerli olduğunu vurgulayan Ayhan, “Bakanlığımızın ana omurgası okul müdürleri ve öğretmenlerdir. Her şey ikame edilebilir ama ikame edilemeyen tek unsur öğretmenlerdir ” ifadelerini kullandı. Toplantının ardından beslenme dostu ile beyaz bayrak sertifikası almaya hak kazanan okul idarecilerine belgelerini Vali Salih Ayhan takdim etti.

Beypınarı köy okulu örnek oldu
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar