Karbonmonoksite savaş açıldı 

Karbonmonoksite savaş açıldı

İl Sağlık Müdürlüğü, soba zehirlenmelerine karşı ‘Karbonmonoksit Zehirlenmelerinin Önlenmesi Programı ve Eylem Planı’ kapsamında çalışmalarına başladı. Müdürlük vatandaşları uyararak önlemler hakkında bilgi verdi.

Karbonmonoksite savaş açıldı
Karbonmonoksite savaş açıldı Sivas Memleket
Bu içerik 59240 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Kış aylarının gelmesiyle birlikte Karbonmonoksit gazı zehirlenmelerine karşı tedbirler de arttırıldı. Bu kapsamda, 2015-2019 yıllarını kapsayacak Türkiye Karbonmonoksit Zehirlenmesinin Önlenmesi Programı ve Eylem Planı 27.01.2015 tarihinde onaylanarak yürürlüğe girmişti. İl Sağlık Müdürlüğü eylem planı kapsamında çalışmalarının başlatıldığını belirterek, ‘’Ülkemiz genelinde önemli bir halk sağlığı sorunu olan ve her yıl özellikle kış aylarında sobaların, kombilerin ve şofbenlerin yanmasıyla birlikte Ülkemizin hemen her bölgesinden çok sayıda karbonmonoksit zehirlenmesi haberleri medyaya yansımakta ve tüm sezon boyunca hemen her gün bu haberleri okumaktayız. Nice ocaklar sönmekte ve aile boyu facialar yaşanmaktadır. Yüzlerce vatandaşımız hayatını kaybetmekte, bir o kadarı da sakat kalmaktadır. Türkiye Karbonmonoksit Zehirlenmelerinin Önlenmesi Programı ve Eylem Planı kapsamında çalışmalarımız devam edecektir’’ denildi.

Karbonmonoksite savaş açıldı
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar