“Projeler ortaya çıkarmamız lazım” 

“Projeler ortaya çıkarmamız lazım”

“Projeler ortaya çıkarmamız lazım”
“Projeler ortaya çıkarmamız lazım” Sivas Memleket
Bu içerik 44790 kez okundu.

Mehmet TIRPAN

İl Müftüsü Yusuf Akkuş, “Bizler namaz kıldırmanın dışında projeler de ortaya çıkarmalıyız. Bu işi dert edinmemiz lazım. Bu konuda dertlenmeyen görevlimiz başarı sağlayamaz. Cami dışı hizmetlerimizi arttırmalı, gençlerle ve toplumun her kesimi ile daha fazla bir araya gelmeliyiz” dedi.

Katıldığı bir programda Allah’ın bize verdiği imkânları çok iyi değerlendirmemiz gerektiğinin altını çizen İl Müftüsü Yusuf Akkuş, “Cami dışı hizmetlerimizi arttırmalıyız. Sadece caminin değil, bulunduğumuz mahallenin veya köyün imamı olmalıyız. Günümüzde insan çalan, altın ve gümüş çalandan daha fazla, insanların kalplerine dokunmamız gerekiyor bu nedenle çok çalışmalıyız. Gençlerle daha fazla ilgilenmeliyiz. Gençlik Merkezleri oluşturmaya gayret etmeliyiz. Gençlere iman gücünü daha fazla aşılamalıyız. Din görevliliğinin toplumundaki yeri oldukça önemli. Değerli arkadaşlar sizlere çok büyük görevler düşüyor, bizim gayretimiz ve çabamız olmazsa toplumda olumsuz durumlar ortaya çıkar. Biz din görevliliğini vazife edindik ve bizler normal bir memur gibi değiliz, dağların ve taşların yüklenemediği görevi üzerimize aldık ve bunu vazife edindik” ifadelerini kullandı.

“Projeler ortaya çıkarmamız lazım”
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar