Sanayide Milli Atılım Sivas’ta başlıyor 

Sanayide Milli Atılım Sivas’ta başlıyor

Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı ‘Sanayide Milli Atılım’ kapsamında kurulacak olan Seyfebeli Sanayi sitesi, Türkiye’de ilk ve örnek olma özelliği taşıyor. Projeyi tanıtan ve geniş çaplı bilgilendirme yapan Belediye Başkanı Sami Aydın, ‘’Çağın gereksinimlerine uygun planlanan Seyfebeli sanayi sitesinde, Sivas’a, Türkiye’ye hatta yurt dışına üretimler yapılacak’’ dedi.

Sanayide Milli Atılım Sivas’ta başlıyor
Sanayide Milli Atılım Sivas’ta başlıyor Sivas Memleket
Bu içerik 59507 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Başkan Recep Tayyip Erdoğan tarafından "Sanayide Milli Atılım" sloganıyla başlatılan sanayi sitelerinin dönüştürülmesine yönelik proje kapsamında, şehir içindeki sanayi sitelerinin taşınması için hazırlanan ilk proje olma özelliğini taşıyan 'Seyfebeli Modern Sanayi Siteleri'nin proje tanıtım programı gerçekleştirildi. Sivas Belediyesi, Sivas TSO ve Sivas ESOB işbirliği ile 2014 yılında hayata geçirilen Seyfebeli Sanayi Sitesi projesi, Başkan Erdoğan’ın ‘Sanayide Milli Atılım’ atağını açıklaması adeta Türkiye’ye örnek oldu.

Projenin geniş çaplı tanıtımı ise dün TSO’da düzenlenen programla gerçekleştirildi. Tanıtım programına Sivas Vali Yardımcısı Mustafa Yüksel Karadağ, Belediye Başkanı Sami Aydın TSO Başkanı Mustafa Eken, İl Protokolü, Kooperatif temsilcileri ve sanayiciler katıldı. Projenin anlatılmasından sonra bir konuşma yapan Belediye Başkanı Sami Aydın, ‘’Derli toplu, her yönüyle, her türlü ihtiyacı öngören ve ona göre tasarımını planlamasını yaptığımız bir çalışma. Biz 2014 yılında dağınık olan ve çeşitli olumsuzluklara neden olan sanayi sitelerinin bir araya getirilmesi yönünde bir çalışma başlatmıştık. Eski sanayi şehrin içinde kaldı fonksiyonunu kaybetti. Aynı şekilde 100. Yıl sanayi ve Ata sanayi sitesi her geçen gün kan kaybetmeye başladı. Toptancılar sitesi aynı şekilde. Diğerlerine göre biraz daha iyi diyebildiğimiz 4 Eylül sanayi sitesi de yakın zamanda diğerleri gibi atıl bir yapıya kavuşacaktır. Seyfebeli için uzun bir süreç devam etti. Ancak bizim işimizi kolaylaştıran çok önemli bir gelişme oldu. Hükümetimiz şehir içinde kalan sanayi sitelerinin taşınmasıyla ilgili bir çalışma başlattı ve esnafımız için çok cazip şartlar sunuldu. Her şeyimiz hazır olduğu için bu süreçte ilk müracaat eden il olduk. Seyfebeli bir yaşam alanı, burası bir üretim alanı, burası pazara sunulan bir alan. 2019 yılı yatırım programına alınan projemiz 2019 yılında da başlayacak. Biz çalışmalarımızın başlaması için her yönüyle altyapısını tamamladık. Sizler sadece Sivas’a üreten değil, Türkiye’ye üreten hatta yurt dışına ürettiğini satan kişiler olacaksınız’’ dedi.

Sanayide Milli Atılım Sivas’ta başlıyor
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
İŞKUR öğrencilerle buluştu
İŞKUR öğrencilerle buluştu
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar
Hekimler Çanakkale Şehitlerini Andılar