OKÇULUK KAPALI ALANA GEÇTİ 

OKÇULUK KAPALI ALANA GEÇTİ

Okçulukta kapalı salon çalışmaları başladı. Hafta içi 5 gün yapılacak antrenmanlarla sporcular kapalı okçuluk şampiyonalarına katılım gösterecek.

OKÇULUK KAPALI ALANA GEÇTİ
OKÇULUK KAPALI ALANA GEÇTİ Sivas Memleket
Bu içerik 69628 kez okundu.

Okçulukta kapalı salon çalışmaları başladı. Açık alan 2018 yılı okçuluk faaliyetlerinin son bulduğu okçulukta 2019 yılı çalışmaları başladı. Kapalı salon yarışlarıyla start alacak okçuluk şampiyonaları için Sivaslı okçuluk kapalı salonda çalışmalar yapmaya başladı. 4 Eylül Stadyumu altında yer alan okçuluk tesisinde yeni sezon hazırlıklarına başlayan okçularda sezon heyecanı başladı.

ANTRENÖR DEMİR: SEZONA İYİ HAZIRLANACAĞIZ

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okçuluk Antrenörlerinden Pınar Demir, yeni sezona iyi şekilde hazırlanacaklarını söyledi. 2018 sezonunun kendileri için başarılı geçtiğini dile getiren Demir, 2019 yılı için çıtayı daha yukarılara çekmeyi planladıklarını söyledi. Ekip olarak çıtayı yükseklere çıkartacak potansiyellere sahip olduklarını belirten Demir, “ 2018 sezonunda her yarışta çıtamızı yükselttik. 2019 yılında çok daha başarılı olacağımızı düşünmekteyim. Her antrenman bizim için önemli. Şuan iyi şartlarda çalışmalar yapıyoruz. Yaptığımız bu çalışmaların karşılığını alacağımızdan eminim” dedi.

OKÇULUK KAPALI ALANA GEÇTİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kokartlı rehber sayısı sadece 1 kişi
Kokartlı rehber sayısı sadece 1 kişi
“Kola yerli üretimdir”
“Kola yerli üretimdir”