TOPTAŞ OLİMPİYAT İKİNCİSİ 

TOPTAŞ OLİMPİYAT İKİNCİSİ

TOPTAŞ OLİMPİYAT İKİNCİSİ
TOPTAŞ OLİMPİYAT İKİNCİSİ Sivas Memleket
Bu içerik 60574 kez okundu.

Sivaslı Caner Toptaş Arjantin’de devam eden Gençlik Olimpiyatlarında Halter 61 kiloda gümüş madalya kazanarak büyük bir başarıya imza attı.

Halterde Caner Toptaş önemli bir başarıya daha imza attı. Avrupa ve Dünya şampiyonalarında önemli başarılar elde eden genç sporcu Arjantin’de devam eden Gençlik Olimpiyatlarında halter 61 kiloda olimpiyat ikincisi oldu. 61 kiloda koparmada 122, silkmede 141 toplamda 263 kilo ile olimpiyat ikincisi olan Toptaş, elde ettiği gümüş madalya ile başarılarına bir yenisini daha ekledi.

ANTRENÖR DÖKMETAŞ:  HAK ETTİ

Olimpiyat ikincisi Caner Toptaş’ın antrenörü Hüseyin Dökmetaş, sporcusunun hak ederek olimpiyat ikincisi olduğunu söyledi. Caner’in, planlı ve programlı çalışmaların ardından Gençlik Olimpiyatlarında gümüş madalya kazandığını belirten Dökmetaş, “ Olimpiyat derecesi sporcumuza hayırlı olsun. Yıldız ve gençlerde Avrupa ve Dünya dereceleri vardı. Tek eksik olan olimpiyattı onu da başarı çizelgesine ekledi” dedi.

OKUL MÜDÜRÜ KARABULUT: GURUR DUYUYORUZ

Ahmet Ayık Spor Lisesi Müdürü Abdulkadir Karabulut, Gençlik Olimpiyatlarında gümüş madalya kazanan öğrencileri Caner Toptaş’la gurur duyduklarını söyledi. Toptaş’ın kendilerini başarıya alıştırdığını belirten Karabulut, “ Bizler zaten kendisinden madalya bekliyorduk. Bu madalya gümüş oldu. Bizim için Caner Toptaş çok özel bir öğrenci, elde ettiği başarıdan dolayı mutluyuz. Kendisiyle gurur duyuyoruz” diye konuştu.

TOPTAŞ OLİMPİYAT İKİNCİSİ
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği