Sivas’a yapılacak en iyi yatırım burs 

Sivas’a yapılacak en iyi yatırım burs

Sivas Valisi Davut Gül, bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen 5 bin öğrenciye burs kampanyası hakkında bilgi vererek, imkanı olan her vatandaşı burs vermeye davet etti. Vali Gül, bursun önemine değinerek, ‘’Bina yapabiliriz, fabrika yapabiliriz ama kalıcı olan Sivas’a yapılabilecek en iyi yatırım burstur’’ dedi.

Sivas’a yapılacak en iyi yatırım burs
Sivas’a yapılacak en iyi yatırım burs Sivas Memleket
Bu içerik 42872 kez okundu.

YÜKSEL MENEKŞE

Vali Davut Gül, Sivas Hizmet Vakfı tarafından ailesi Sivas’ta ikamet eden lisans öğrencilerine yönelik verilen bursların üçüncü yılında da devam edeceğini, aylık 150 TL olmak üzere 8 ay süre ile öğrenci başına toplamda 1.200 TL öğrenim yardımında bulunacaklarını belirtti. Bu yıl ayrıca gençlerin mesleğe yönelmesini sağlamak amacıyla ildeki 2 Meslek Lisesinin birinci sınıfına kaydolan 500 öğrenciye de aynı şekilde burs verileceğini belirten Vali Davut Gül, imkanı olan vatandaşların bursa katkı sağlamalarını istedi. Gül, Sivas Hizmet Vakfı’nın “Yiğidolar Öğrencisine Sahip Çıkıyor”, “5 Bin Lisans Öğrencisine Burs” kampanyasında, proje ortakları ve hayırseverlerin katkılarıyla geçtiğimiz iki yıl 2 bin lisans öğrencisine, Sivas’ta ilk defa uygulanan proje sonucu eğitim desteğinde bulunulduğunu hatırlattı.

Vali Gül, Geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi şehirden ve ülkemizin farklı illerinde bulunan hayırseverlerin desteğini beklediklerinin altını çizerek “Bu yıl da kamu kurumlarımızı, sivil toplum kuruluşlarımızı, işadamlarımızı, esnaflarımızı ve hayırsever vatandaşlarımızı bu anlamlı ve güzel kampanyaya destek olmaya davet ediyoruz. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize el birliği ile sahip çıkmalı, destek olmalıyız. Bina yapabiliriz fabrika yapabiliriz ama kalıcı olan Sivas’a yapılabilecek en iyi yatırım bu’’ dedi.

Sivas’a yapılacak en iyi yatırım burs
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500

sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop sex shop vibrator vibrator vibrator izmir sex shop izmir sex shop ankara sex shop ankara sex shop antalya sex shop penis pompasi penis pompasi gaziantep sex shop sex shop gaiantep gaziantep sex shop sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri sinop otelleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Doğal Afet ve DASK Bilinci Semineri Düzenlendi
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği
Başkan Adayı Akyıldız’a genel merkez desteği