Elektrik direğindeki patlamalar korkuya yol açtı 

Elektrik direğindeki patlamalar korkuya yol açtı

 KAĞITHANE'de sokakta bulunan elektrik direğindeki kabloların alev alması sonucu meydana gelen patlamalar mahalleliye korkulu anlar yaşattı. Sokağı aydınlatan patlamalar sırasında elektrik direği yanarken şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı. Kağıthane Çağlayan Mahallesi Bozdemir Sokakta saat 18.00 sıralarında elektrik direğindeki kablolar aşırı yüklenmeden dolayı alev aldı. Alevler direği, en üstten başlayarak aşağıya doğru yaktı. Yangın sırasında oluşan patlamalar sokağı aydınlatırken mahalle sakinleri kısa süreli panik yaşadı. Mahalle sakinleri durumu itfaiye ekiplerine bildirirken bir süre sonra alevler kendiliğinden söndü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan direğin etrafını güvenlik şeridi ile kapattı. İtfaiye ekipleri durumu elektrik ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen elektrik ekipleri sokağın elektriğini kesti. Ekipler, elektrik direğindeki onarım için çalışmalarını sürdürüyor..

Elektrik direğindeki patlamalar korkuya yol açtı
Elektrik direğindeki patlamalar korkuya yol açtı
Bu içerik 646 kez okundu.

 KAĞITHANE'de sokakta bulunan elektrik direğindeki kabloların alev alması sonucu meydana gelen patlamalar mahalleliye korkulu anlar yaşattı. Sokağı aydınlatan patlamalar sırasında elektrik direği yanarken şans eseri ölen ya da yaralanan olmadı.

Kağıthane Çağlayan Mahallesi Bozdemir Sokakta saat 18.00 sıralarında elektrik direğindeki kablolar aşırı yüklenmeden dolayı alev aldı. Alevler direği, en üstten başlayarak aşağıya doğru yaktı. Yangın sırasında oluşan patlamalar sokağı aydınlatırken mahalle sakinleri kısa süreli panik yaşadı. Mahalle sakinleri durumu itfaiye ekiplerine bildirirken bir süre sonra alevler kendiliğinden söndü. Olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan direğin etrafını güvenlik şeridi ile kapattı. İtfaiye ekipleri durumu elektrik ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen elektrik ekipleri sokağın elektriğini kesti. Ekipler, elektrik direğindeki onarım için çalışmalarını sürdürüyor.Olay anında yaşananlar bir cep telefonu kamerasına yansıdı.

Mahalle sakinleri, çocukların patlamanın yaşandığı direğin etrafında oyun oynadığını belirterek, "Daha önce de benzer olay yaşandı. 1 ay önce aynı direk bu şekilde yandı.Yağmur yağdığı zaman direklerde yanmalar oluyor, evlerimize ışıklar vuruyor, evimizde duramıyoruz. Çocuklarımız korkuyor. Yaşlılarımız evden çıkamadılar. Çocuklar, bu direğin etrafında oyun oynuyor, direğe tırmanmaya çalışıyor. Kablolar dışarıda kalıyor, eski bir direk bu. Çocuklarımız için çok tehlikeli. Kaldırılmasını istiyoruz." şeklinde konuştular. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kokartlı rehber sayısı sadece 1 kişi
Kokartlı rehber sayısı sadece 1 kişi
“Kola yerli üretimdir”
“Kola yerli üretimdir”